Personel Daire Başkanlığı

31 Aralık 2023 Tarihinde İlan Edilen Araştırma Görevlisi Kadrolarına Başvuran Adayların Nihai Değerlendirme Sonucu (İlan No: 202312151)

31 Aralık 2023 Tarihinde İlan Edilen İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Araştırma Görevlisi Kadrolarına Başvuran Adayların Nihai Değerlendirme Sonucu Aşağıda Listelenmiştir.

İlgili mevzuat (Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik, Madde 12) gereği değerlendirme puanı 65 puanın altında olanlar sınavlarda BAŞARISIZ sayılır. Adayların değerlendirmede dikkate alınan puanları ile lisans mezuniyet notları, kadro ilanında belirtilen internet adresinde ilan edilir. İlan edilen kadro sayısı kadar yedek aday da ilan edilir.

 

Atanma İşlemleri için Başvuru Belgeleri

1) Bir adet "Öğretim Elemanı Kadrosuna Atanma Dilekçesi" doldurulacak ve imzalanacak. (https://personel.trabzon.edu.tr/S/3429/formlar adresinden temin edilebilir.)

2) Dört (4) adet güncel vesikalık fotoğraf

3) Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için)

4) Hizmet Belgesi (Halen kamuda çalışmakta olan veya daha önce memuriyeti bulunan adaylar için)

5) Emekli Sandığı, SSK, Bağkur kaydı (Varsa)

6) Bir Adet Klasör (7 cm. lik mavi renkte)

 

NOT:

1) İlan başvurusu yapılırken fotokopisi verilen ve e-devletten alınan diploma ve transkriptlerin asıllarının veya "aslı gibidir" onaylı örneklerinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

2) Başvuru Belgeleri 23 Şubat 2024 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Trabzon Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına teslim edilecektir. Posta ile gönderilen Başvuru Belgelerinin de en geç 23 Şubat 2024 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Trabzon Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ulaşması gerekmektedir.

 

Nihai Değerlendirme Sonuçları 

 

 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji Bölümü Genel Sosyoloji ve Metodoloji Araştırma Görevlisi İlan No: 202312151

Menüyü Kapat