4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları ve Duyurusu

24 Temmuz 2020 Cuma

4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları ve Duyurusu
 
26.06.2020 tarih ve 31167 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 4/B Sözleşmeli Personel alımı ilanımıza 26.06.2020-10.07.2020 tarihleri arasında yapılan başvurular neticesinde, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca, başvuru kodlarına göre ilgili KPSS puan türünde sıralama yapılmış olup bahse konu ilanımızda belirtilen 10 (on) asıl ve asıl sayısının iki katı kadar yedek başvuru sahibi tespit edilerek aşağıda belirtilmiştir. Başarı sıralaması, başvuru tarihleri içerisinde dijital ortamda başvuru işlemlerini eksiksiz olarak tamamlayanlar arasında yapılmıştır. Başvuru kodlarına göre başarı sıralamasına giren adayların dijital ortamdaki başvuru sırasında yükledikleri evrakların asıllarının yanı sıra aşağıda belirtilen evraklarını 24.07.2020-07.08.2020 tarihleri arasında şahsen Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihler arasında evraklarını teslim eden başvuru sahipleri, kuruma kabul işlem prosedürü tamamlandıktan sonra görevlerine başlatılmak üzere davet edilecektir. Belirtilen süre içerisinde atamaya matuf evraklarını teslim etmeyenler veya yapılan incelemelerde göreve kabul şartlarını sağlamadığı veya evraklarında eksiklik bulunan adayların yerine sırasıyla yedek listesindeki başvuru sahipleri değerlendirmeye alınacaktır.

4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları İçin TIKLAYINIZ.

İstenilen Belgeler :

1- 4 Adet Vesikalık Fotoğraf (Son 6 ay içerisinde çekilmiş)
2-Nüfus Cüzdan Aslı İbraz Edilecektir.
3-Sigorta Hizmet Dökümü (Daha önce sigortalı olarak çalışmış olanların, SGK İl Müdürlükleri veya E-Devlet üzerinden alacağı hizmet dökümü.)
4-Sabıka Beyan Formu (Personel Daire Başkanlığından temin edilecektir.)
5-Sağlık Durumu Beyan Formu (Personel Daire Başkanlığından temin edilecektir.)
6-İkametgâh Beyan Formu (Personel Daire Başkanlığından temin edilecektir.)
7-Askerlik Durum Belgesi (Erkek, hak sahipleri için. E-Devlet üzerinden alınan barkodlu belge)
8-Mal Bildirim Formu (Personel Daire Başkanlığından temin edilecektir.)
9-Son 1 (bir) yıl içerisinde herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar için, hangi statüde çalıştığını, ne şekilde ayrıldığını gösteren ve ilgili kurumdan alınmış resmi yazı.


 

Hızlı Erişim